Skip to main content

Dobra konsumpcyjne

CVI finansuje wielu przedsiębiorców z branży dóbr konsumpcyjnych. CVI ma doświadczenie w inwestycjach związanych z artykułami spożywczymi, odzieżą i kosmetykami, wyposażeniem domu oraz motoryzacją.

Każdy z tych sektorów ma własną specyfikę, a CVI jest w stanie zrozumieć zarówno wewnętrzne uwarunkowania prowadzonej działalności jak też trendy zewnętrzne wpływające na popyt konsumentów. Biorąc to wspólnie pod uwagę CVI zapewnia firmom finansowanie dostosowane do ich aktualnych potrzeb, jednocześnie pozwalając im optymalizować ich działalność wobec trendów rynkowych.

Branża dóbr konsumpcyjnych  w ostatnich latach doświadczyła wielu zmian, na który wpływ miały m.in. trendy konsumenckie, nowe technologie oraz pojawienie się e-commerce. Do tego doszły kwestie związane z ograniczeniem działalności w pandemii Covid 19 a w następnie zerwanie globalnych łańcuchów dostaw.

W CVI rozumiemy zachodzące zmiany i ich wpływ na branżę oraz poszczególne przedsiębiorstwa. Staramy się zapewnić naszym klientów struktury finansowania, które pomagają firmom dostosować się do nowych okoliczności rynkowych, a nie ograniczać ich potencjał zmiany.

Nasze finansowanie dla spółek z sektora dóbr konsumpcyjnych może zostać przeznaczone na inwestycje, fuzje i przejęcia, refinansowanie istniejącego zadłużenia, kapitał obrotowy lub na finansowanie mieszane.

Osoby kontaktowe

Magdalena Śniegocka

magdalena.sniegocka@cvi.pl

Radoslav Tausinger

radoslav.tausinger@cvi.eu

Przykłady transakcji

Studium przypadku