Skip to main content
Aktualności

W CVI rusza rekrutacja do wyjątkowego programu: Pathfinder

W CVI rusza rekrutacja do wyjątkowego programu: Pathfinder

Program Pathfinder, jest skierowany do studentek uczelni ekonomicznych zainteresowanych karierą zawodową w branży inwestycyjnej

Z przyjemnością informujemy, że w CVI rusza nowy program typu Employer Branding – Pathfinder. Jest on skierowany do studentek II roku uczelni ekonomicznych, zainteresowanych pracą w branży inwestycyjnej. Jego celem jest umożliwienie uczestniczkom zdobycia praktycznych umiejętności w dziedzinie inwestycji finansowych poprzez obserwację pracy specjalistów w tej dziedzinie. Program Pathfinder nawiązuje do koncepcji job shadowing, czyli codziennemu przyglądaniu się przez adepta obowiązkom doświadczonych pracowników.

Inicjatywa CVI jest odpowiedzią na wciąż zbyt małą liczbę kobiet pracujących w branży inwestycyjnej. Statystyki pokazują, że w skali rynku większość, bo aż 66% stanowisk na poziomie podstawowym (tzw. entry level) i 74% na poziomie associate jest obsadzona przez mężczyzn. Dlatego chcemy wspierać ambitne studentki w budowaniu kariery w branży private debt i private equity oraz ułatwiać im świadomy wybór zawodu po zakończeniu studiów.

Program będzie trwał od poniedziałku do piątku (15-19 maja) przez 8 godzin dziennie.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy wysłać CV wraz z krótkim listem motywacyjnym w języku angielskim poprzez formularz na stronie www.cvi.pl.

Partnerami programu są: SGH, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Łódzki oraz CVI i Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych

Link do prezentacji programu Shadowing program