Skip to main content
Aktualności

CVI nominowane do nagrody PDI European Lower Mid-Market Lender of the Year. Zagłosuj na nas!

CVI nominowane do nagrody PDI European Lower Mid-Market Lender of the Year. Zagłosuj na nas!

Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy nominowani do grona 4 finalistów do nagrody Private Debt Investor of the YearAwards 2019 w kategorii European LowerMid-Market Lender of the Year. W zeszłym roku zostaliśmy zwycięzcą w tej kategorii. W tym roku liczymy na powtórzenie zeszłorocznego sukcesu. 

Głosy można oddawać najpóźniej do 10 stycznia 2020 klikając poniżej:

Zagłosuj na nas

Głosować można tylko raz, ze zweryfikowanego adresu firmowego. Mogą Państwo przejść od razu do sekcji europejskiej, aby znaleźć CVI w odpowiedniej kategorii.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu mając nadzieję, że doceniacie naszą działalność inwestycyjną w regionie CEE.

Otrzymanie nagrody Private Debt Investor of theYear Awards for 2018 zmotywowało nas do dalszego rozwoju. Dlatego poniżej prezentujemy podsumowanie naszych osiągnięć, szczególnie w 2019 roku, będących równocześnie podstawą naszej nominacji:

  • Przeanalizowaliśmy ponad 500 potencjalnych inwestycji z ponad 10 krajów regionu CEE.
  • Zainwestowaliśmy w 50 transakcji typu „privatedebt” o wartości ponad 200 mln EUR.
  • Rozpoczęliśmy prace przygotowawcze do ustanowienia pierwszego w regionie CEE funduszu typu „directlending” skierowanego do inwestorów instytucjonalnych. Otrzymaliśmy jużcommitment na 33% oczekiwanego „first-closesize” od wiodącej europejskiej instytucji finansowej. Oczekujemy „firstclose” w II kwartale 2020.
  • Zostaliśmy sygnatariuszem Zasad Odpowiedzialnego Inwestowania (PRI), zobowiązując się do stosowania kryteriów inwestycyjnych popieranych przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Jesteśmy przekonani, że dzięki systematycznemu podejściu do oceny inwestycji pod kątem ESG będziemy w stanie działać długofalowo w najlepszym interesie naszych inwestorów i jednocześnie przyczyniać się do wspierania kultury biznesu opartej na przejrzystości i trosce o otoczenie.